Semináře AG 2020/2021

Přihlásit se

2. kolo

Semináře: skupina 1

ČísloNázevUčitelRočníky
11 Úvod do jazykovědy K. Mikulka 5, 6, 7, 8
22+23 Anglický seminář FCE 1+2 M. Moravcová 5, 6, 7
41 FJ - Příprava na zkoušku DELF B1, B2 Stéphanie Šmelhausová 5, 6, 7, 8
51 ŠPANĚLŠTINA PRO NEŠPANĚLŠTINÁŘE I P. Lukešová 5, 6, 7, 8
52 ŠPANĚLŠTINA PRO NEŠPANĚLŠTINÁŘE II D. Marchionni 5, 6, 7, 8
71 Seminář M aneb Klub kamarádů matematiky Z. Vavřín 5
81 Informatický seminář V. Nulíček 7, 8
101/1 Kvintesence práva - 1. skupina T. Pešek 5
142 Sempervivum P. Málek 6, 7
25/2 CAE PREP COURSE 1 - skupina 2 J. Vána 7, 8

Semináře: skupina 2

ČísloNázevUčitelRočníky
15 ČJL - Literární seminář M. Moravcová 7, 8
27 Current Affairs J. Váňa 7
72 Komplexné čísla pro nezakomplexované - matematický seminář pro sexty Z. Vavřín 6
102 Svět v pohybu T. Pešek 6
104 Rozšiřující seminář ze ZSV J. Hajíček 8

Semináře: skupina 3

ČísloNázevUčitelRočníky
25/1 CAE PREP COURSE 1 - skupina 1 J. Váňa 7, 8
73 Matematický seminář pro septimy Z. Lauschmann 7
143/1 Ecce Homo - 1. skupina P. Málek 7, 8
82/2 Seminář z programování - 2. skupina M. Španěl 7, 8
101/2 Kvintesence práva - 2. skupina T. Pešek 5

Semináře: skupina 4

ČísloNázevUčitelRočníky
111 Seminář z filozofie D. Vejvodová 7, 8
131/1 CHEMICKÉ REPETITORIUM - 1. skupina I. Chlebounová 7
162 Seminář z hudební výchovy M. Roháčková 7, 8
172/1 Seminář z výtvarné výchovy - 1. skupina A. Angelová 7, 8
143/2 Ecce Homo - 2. skupina P. Málek 7, 8

Semináře: skupina 5

ČísloNázevUčitelRočníky
75 Seminář z matematiky pro oktávy - k profilové maturitě L. Bernard 8
103 Pedagogicko-psychologický seminář J. Hajíček 7, 8

Semináře: skupina 6

ČísloNázevUčitelRočníky
82/1 Seminář z programování - 1. skupina M. Španěl 7, 8
131/2 CHEMICKÉ REPETITORIUM - 2. skupina I. Chlebounová 8
172/2 Seminář z výtvarné výchovy - 2. skupina A. Angelová 7, 8

Semináře: skupina 7

ČísloNázevUčitelRočníky
14 Česká a světová literatura ve filmu M. Roháčková 8
74/1 Matematický seminář pro oktávy ke státní maturitě - 1. skupina Z. Lauschmann 8

Semináře: skupina 8

ČísloNázevUčitelRočníky
92 Maturitní seminář z dějepisu P. Beneš 8
121 Seminář z fyziky L. Bernard 8
144 Zoologický seminář K. Landová 8
74/2 Matematický seminář pro oktávy ke státní maturitě - 2. skupina Z. Lauschmann 8

Semináře: skupina 9

ČísloNázevUčitelRočníky
26 CAE PREP COURSE 2 J. Váňa 8
151 Zeměpisný seminář J. Chloupková 8

Semináře: skupina 10

ČísloNázevUčitelRočníky
31 DSD - 6A AJ1 bude upřesněno 6
32 DSD - 6A AJ2 bude upřesněno 6
33 DSD - 6B bude upřesněno 6
34 DSD - 7A AJ1 bude upřesněno 7
35 DSD - 7A AJ2 bude upřesněno 7
36 DSD - 7B AJ1 bude upřesněno 7
37 DSD - 7B AJ2 bude upřesněno 7
38 DSD - 8A AJ1 bude upřesněno 8
39 DSD - 8A AJ2 bude upřesněno 8

Semináře: skupina 11

ČísloNázevUčitelRočníky
16 Divadelní seminář M. Dobiášová 5, 6, 7, 8

Semináře: skupina 12

ČísloNázevUčitelRočníky
161 Sbor a orchestr AG I. Angelov 5, 6, 7, 8